Od daty zamknięcia miasta w Wuhan minęło 17 dni. Codziennie obserwujemy zmienne liczby, ponieważ potwierdził on pacjenta. To kolejna bitwa w historii człowieka. W tej bitwie istnieje strach, przerażenie, zmartwienie, smutek itp. Jako zwykli ludzie, co powinniśmy zrobić w tych trudnych czasach? Jesteśmy chronieni przez państwo i rząd w każdym budynku w mieście lub wiosce. Rząd próbował podjąć kroki w celu ograniczenia szkód. Każde miasto jest zachęcane do pracy, odzyskanie czasu pracy jest odłożone do 10 lutego lub później. Szczerze mówiąc, nigdy nie mieliśmy tak długich wakacji w różnych latach pracy. Ale co, jako zwykła osoba, co powinniśmy teraz zrobić?
Najpierw zastosuj się do zawiadomienia rządu, pozostań w domu. Myj ręce częściej, pij dużo świeżej wody, nie zbieraj się, jeśli jesteś na zewnątrz, noś maski. Będziemy mieć zaufanie do walki z koronawirusem.
Po drugie, uporządkuj rzeczy, które zostaną wykonane po rozpoczęciu pracy.
Po trzecie, czytanie książek tak dużo, jak to możliwe. Poprawić swoją wiedzę. www.wxconveyor.com

